Митник не потрібен: важлива особливість розмитнення авто через Дію

0
3151
розмитнення авто
-->

У Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як відбуватиметься розмитнення машин через портал державних послуг Дія.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Економічній правді. “Найголовніша революція в тому, що не проводитиметься оцінка вартості розмитнення авто на основі будь-якої суб’єктивної оцінки митника. Тобто людина взагалі прибирається із процесу оцінки автомобіля”, – відзначив Федоров.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Для розмитнення авто через Дію власнику потрібно буде ввести в застосунок усі дані про автомобіль: марку, модель, рік випуску, об’єм двигуна і додати окремі постійні критерії. На основі формули, визначеної в нормативно-правових актах України, застосунок автоматично підрахує, скільки потрібно заплатити за розмитнення. Цю суму можна буде одразу сплатити в застосунку або відкласти сплату і повідомити державні органи про перетин кордону автомобілем, який підлягає розмитненню.

розмитнення авто“Фундаментально ми виступаємо за те, щоб усі державні послуги були автоматизованими та надавалися громадянам без участі держслужбовців. Це буде перша безпрецедентна послуга на митниці. Сподіваюся, що після реалізації цієї послуги всі українці зрозуміють, як може працювати митниця”, – резюмував міністр.

Нульове розмитнення авто хочуть замінити пільговим: якім буде мито

Понад 100 000 авто: які машини везуть в Україну під нульове розмитнення

Безплатний сир: скільки реально коштує «нульове» розмитнення авто

Додати коментар