Ані граму пального: в Україні повністю зупинили нафтопереробку

0
782
Нафтопереробний завод
-->

Уся нафтопереробна галузь України зупинила роботу через численні ракетні обстріли з боку російської армії.

Про це заявив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко на пресконференції у Києві.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

“На жаль, ці удари почалися фактично з перших днів війни. У нас є загиблі, які працювали на цих об’єктах… На жаль, фактично вся нафтопереробка в Україні зараз через масовані неодноразові атаки агресора не працює і тому якраз складно забезпечувати логістику нафтопродуктів на український ринок, через що виникає їхній дефіцит», – зазначив він.

НАК нафтогазВітренко також назвав умови, за яких “Нафтогаз” долучиться до розв’язання проблем із паливом в Україні. “Коли ми повністю отримаємо управління та мережу АЗС, коли вирішиться проблема з логістикою і ми зможемо отримувати ресурс для створення національного резерву нафтопродуктів, після цього “Нафтогаз” зможе долучитися до розв’язання проблем на ринку пального та забезпечувати стабільність, прозорість, справедливість цін на цьому ринку”, – пояснив голова НАК.

Нагадаємо, що наприкінці березня російські військові почали завдавати авіаційних ударів по базах паливно-мастильних матеріалів. Було знищено або пошкоджено нафтобази на Львівщині, Волині, Рівненщині, Полтавщині, Дніпровщині та Одещині. 2 квітня було знищено інфраструктуру Кременчуцького НПЗ – найбільшого підприємства з виробництва нафтопродуктів в Україні, яке забезпечував понад третину всього українського ринку палива. 18 червня влада повідомила про чергові обстріли.

Незабаром не стане ДП: експерт оголосив про новий виток паливної кризи

Утричі більше пального: але спочатку потрібно придбати борщ та каву

Проблему нестачі пального вирішено: оштрафовано 33 столичних АЗС

Додати коментар