Проблему нестачі пального вирішено: оштрафовано 33 столичних АЗС

0
9260
АЗС Україна
-->

Головним управлінням Держпродспоживслужби у Києві організовано моніторингові групи з перевірки роботи мереж автозаправних станцій.

Про це повідомляється на facebook-сторінці відомства. До складу моніторингових груп входять працівники Держпродспоживслужби, адміністрації КП «Муніципальна охорона» та Національної поліції України.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

За травень було розпочато 107 перевірок автозаправних станцій, на цей час завершено 56 перевірок АЗС Києва. У результаті зафіксовано низку порушень на 36 АЗС.

По трьох перевіркам було встановлено порушення пункту 4 частини 1 статті 20 Закону України «Про ціни та ціноутворення», а саме створення перешкод посадовим особам на загальну суму 102 тис. грн. По 33 перевіркам було встановлено, що суб’єктами господарювання було отримано необґрунтовано одержаний виторг на загальну суму в розмірі 707015 грн, за що передбачено адміністративно-господарські санкції згідно з пунктом 1 частини 1 статті 20 Закону України «Про ціни та ціноутворення» у розмірі 100% необґрунтовано одержаного виторгу (загальна сума необґрунтовано одержаного виторгу та штрафу складає 1 414 029 грн).

За підсумками 20 перевірок порушень законодавства не встановлено. Нині триває 27 перевірок, про результати яких буде повідомлено.

Від себе додамо, що найкращим регулятором цін у бік зниження є насичення ринку паливом. Проте проблему дефіциту бензину та дизельного палива у вільному продажу досі не вирішено.

Наскільки дорого обходяться черги на АЗС кожному українцю: розрахунок експертів

Є проблема: чому пальне може не доїхати до Київа

У Польщі різко дорожчає паливо, українцям — приготуватися

Додати коментар