Цілком і повністю: АвтоВАЗ попрощався з моделями Renault

0
923
АвтоВАЗ
-->

З конвеєра тольяттінського заводу АвтоВАЗ зійшли останні два екземпляри Renault Sandero. Постачання машин в росію з інших країн теж не планується – навіть у віддаленій перспективі.

Нагадаємо, що у середині травня частка компанії Renault (68% акцій) в АвтоВАЗі перейшла під контроль проектного інституту ФГУП “НАМИ” з опціоном зворотного викупу протягом наступних шести років. Крім того, московське підприємство Renault Росія, на якому вироблялися кросовери Duster, Captur і Arkana, було назавжди передано столичній адміністрації та перейменовано в Москвич.

27 травня останні два екземпляри Renault Sandero після доукомплектування та відпрацювання дефектів було відправлено до майданчика відвантаження.
“На виробничих ділянках зараз немає жодної машини Renault. “Лінії випуску деталей та компонентів для даної моделі будуть законсервовані на невизначений термін. Персоналу з цих ліній буде запропоновано переведення в інші виробництва та цехи, можливо, що зі зміною професії”, — зазначається у російській пресі.

Із заводу Renault у москві знімають вивіску

Щодо сервісного обслуговування вже проданих автівок, то гарантійна підтримка не здійснюється, власники машин залишені віч-на-віч з дилерами, причому і скаржитися вже нікуди: гаряча лінія не працює. Російські дилери готують судовий позов до Групи Renault вимагаючи компенсацій, але навряд це їм якось допоможе.

Примара імпортозаміщення: під брендом Москвич росія випускатиме китайські авто

Дихайте глибше: росія переходить на Євро-0

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

Додати коментар