Боротьба з боржниками: не заплатив комуналку – залишився без автомобіля

0
685
реєстрація автомобіля
-->

Кабінет міністрів України вирішив “осучаснити” примусове виконання рішень судів щодо стягнення боргів.

У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроєкт 9363 “Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження”. Про це розповіла ексголова Податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна.

Згідно з цим документом при реєстрації автомобіля в обов’язковому порядку буде здійснюватиметься перевірка на предмет того, чи є покупець у Єдиному реєстрі боржників. У разі підтвердження інформації реєструвати транспортний засіб такому покупцю заборонять.

реєстрація автомобіляКрім того, банківські установи на вимогу судового виконавця повинні не продовжувати депозитні договори, сповіщаючи виконавця про суму депозиту в відсотках, а також – накладати арешт на депозит та передавати ці гроші в рахунок погашення боргу.

У Мін’юсті потребу у внесенні таких змін до законодавства пояснили тим, що це “зробить комфортною сплату боргу для добросовісних боржників” 🙂

Відмітимо, навіть неспроможність сплати рахунків за житлово-комунальні послуги теж вважається боргом, за який можуть бути накладені всі ці санкції. А суди через несплату боргів за ЖКП, аліментів, кредитів тощо відбуваються зараз за спрощеною процедурою.

P.S. Оцініть красу задуму: заплатив гроші та купив машину, прийшов до Сервісного центру МВС, а її там не реєструють – вважай, залишився без авто.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Обмін водійського посвідчення – не для всіх: кому відмовляють

Автоцивілка – вдвічі дешевше або безкоштовно: названо умови

Додати коментар