Ображені росіяни подали позов проти Вosch. До хімкинського суду!

0
597
Bosch
-->

Німецький технологічний гігант Bosch звинувачують у невиконанні гарантійних зобов’язань. У тому числі щодо так званого “паралельного” імпорту.

Компанія Robert Bosch GmbH (Bosch) зупинила свою діяльність у росії, проте росіяни вважають, що цим вона порушила їхні права. Про це повідомила газета “Известия”.

Позови подані одразу до двох юридичних осіб, які представляють в росії компанію Bosch і входять до її складу: ТОВ «Роберт Бош», яка займається імпортом у рф садової техніки, електрифікованих та автомобільних компонентів, та ТОВ «БСХ Побутові прилади», що відповідає за імпорт та виробництво побутової техніки, у тому числі прасок, пилотягів, пральних, посудомийних машин, кавоварок, блендерів, духових шаф тощо.

BoschУ позовах, поданому до хімкинського міського суду, йдеться про те, що Bosch не тільки ущемляє права споживачів, а й закрив виробництва у росії, у яких були зайняті тисячі працівників. Збитки завдано і суміжним областям, яким життєво необхідна продукція бренду (зокрема автокомпоненти для легкових та вантажних автомобілів).

Розлючені росіяни вимагають визнати протиправними дії Bosch, а також змусити його відновити імпорт або виробництво товарів бренду в обсязі, необхідному для виконання гарантійних зобов’язань. Обов’язки щодо техніки “паралельного” імпорту компанія також не визнає.

Днями було урочисто оголошено, що Lada та УАЗ замість Bosch отримають китайські ABS. Щоправда, чиї саме, поки не оголошено.

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

Додати коментар