Michelin, Bridgestone, Continental: росію покидають шинні гіганти

0
644
Bridgestone
-->

Найбільші у світі виробники шин припиняють виробництво та постачання продукції до країни-агресора.

Так, у компанії Bridgestone вирішили припинити виробництво, постачання та інвестиції в росію. Випуск шин на заводі в Ульяновську буде припинено 18 березня цього року.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Про це повідомляє пресслужба виробника: “Нині компанія стикається з серйозними проблемами, викликаними перебоями в ланцюжку постачання та логістики, волатильністю національної та іноземної валют, які серйозно позначаються на можливості забезпечити стабільне виробництво в росії”. Але компанія продовжить надавати підтримку 1100 російським співробітникам та виплачуватиме заробітну плату.

MichelinРаніше про припинення своєї діяльності в країні-агресорі заявили шинні гіганти Continental та Michelin. Зокрема, закрито завод із виробництва шин Continental у Калузі, а також російське підприємство Michelin у Давидовому.

До речі знаменитий “Гід Michelin” також зупинив діяльність за рекомендацією ресторанів у росії: “Ми прийняли рішення не просувати Москву як туристичний напрямок. Також всі проєкти з розвитку в росії на цей час припинені”.

Російський «АвтоВАЗ» відправляє всіх працівників у відпустку

Формула-1 скасувала Гран-Прі Росії та відмовилася від російського спонсора

Які компанії перестали продавати автомобілі у росії

Додати коментар