Дивіться, як Tesla Semi проходить випробування на міцність та витривалість

0
1187
Випробування Tesla Semi
-->

Електричну вантажівку Tesla мали запустити у виробництво три роки тому. Але тільки днями компанія PepsiCo отримала перші із замовленої ще у 2021-му сотні тягачів.

Компанія Tesla опублікувала відео про те, як її електрична вантажівка класу 8 проходить випробування на довговічність і надійність. У ролики показано, як Tesla Semi проїжджає по воді та снігу, а також на стенді для тестування підвіски.

Випробування Tesla SemiДеякі кадри, схоже, зроблені кілька років тому, коли американський виробник електромобілів тестував оригінальний прототип Semi за морозних температур на Алясці, але решта кадрів показує випробування серійної електровантажівки.

“Наші інженери випробували Semi у різноманітних суворих умовах, щоб максимізувати надійність і довговічність”, – написала компанія в описі відео.

Вага вантажівки та місткість батареї ще невідомі, як і загальна потужність. Обґрунтовані припущення вказують на власну вагу близько 11,5 тонн та потужність тримоторної системи приводу понад 1000 кінських сил. Для порівняння, типовий дизельний трактор класу 8 має близько 600 к.с.

Раніше було опубліковано відео, де завантажений Tesla Semi проїхав 500 миль (804 кілометри). Силова установка здатна заряджатися зі швидкістю до 1 мегават (МВт). ), що дозволяє вантажівці отримати 70 відсотків заряду всього за 30 хвилин. Крім того, споживання електроенергії, за оцінками, становить менше ніж 2 кВт·год.

Pepsi у захваті! Нарешті Ілон Маск віддав їй перші вантажівки Tesla

Tesla проїхала майже 3000 км, не підключаючись до розетки

В Україні стартує виробництво першого електромобіля ЛуАЗ

Додати коментар