Крутіше за Бетмобіль: представлено 1200-сильний гіперкар Ariel

0
272
Ariel Hipercar
-->

Британська компанія Ariel Motor презентувала чотиримоторний електричний гіперкар, який поступить в продаж у 2024 році.

В основі нового гіперкар лежить не карбоновий монокок, а склеєна алюмінієва конструкція, до якої прикручені підрамники для кріплення підвісок та силової установки. Зовнішні панелі у серійної версії будуть вуглепластикові. Рухоме аеродинамічне оперення нагадує знамениті автомобілі Бетмена. Маса Ariel Hipercar складає близько 1,5 т.

Ariel HipercarHipercar має чотири електромотори (по одному на кожне колесо) із сукупною віддачею в 880 кВт (1196 к.с.) та 1180 Нм крутного моменту, буде також полегшена двомоторна задньопривідна версія потужністю 598 к.с.

Ariel HipercarПовнопривідний варіант зможе розігнатися до 100 км/год за 2 секунди, максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км/год. 800-вольтова акумуляторна батарея місткістю 56 кВт·год інтегрована в кузов. Запас ходу на одній зарядці складе 240 км за циклом WLTP.

Інтер’єр поки не розкритий, але тізери недвозначно натякають, що розробники Ariel Hipercar рішуче відкинули сучасні сенсорні екрани та віддали перевагу класичним кнопкам. Місця для багажу, судячи з щільності компонування, не передбачені.

Ariel HipercarДоробка конструкції, випробування та підготовка до сертифікації для допуску на дороги загального користування займуть ще приблизно два роки і до кінця 2024-го Ariel Hipercar запустять у дрібносерійне виробництво. Орієнтовна ціна – 1 млн фунтів стерлінгів за екземпляр.

Гроші для ЗСУ: продано суперкар Lamborghini Murcielago з дизайном від Versace

Новый суперкар Бекхэма: неожиданный выбор

Які автомобілі найчастіше шукають в інтернеті: несподіване відкриття

Додати коментар