Мажорні євробляхи: Bugatti продаватиме уживані гіперкари

0
543
BUGATTI used car
-->

При покупці автомобіля з пробігом найважливішу роль відіграє технічний стан автомобіля. Bugatti пропонує клієнтам придбати уживаний гіперкар із заводською гарантією.

Приблизно так само, як можна купити сертифікований седан Chevy або мінівен Chrysler, зараз можна придбати Bugatti Veyron або Chiron. Програма дозволяє бути впевненим, що уживаний гіперкар, який ви придбали, обслуговується належним чином і відповідає строгим стандартам Bugatti.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Кожний екземпляр продаватиметься з офіційним посвідченням статусу автомобіля та заводською гарантією на один рік. Щоправда, обмеженою.

Для Chiron заводська гарантія поширюється на будь-які механічні та електричні деталі, а також лакофарбове покриття та антикорозійну стійкість. У випадку з Veyron, виробник відповідає лише за справний стан електричних та механічних компонентів.

BUGATTI used carЗауважимо, що гарантія поширюється на весь світ. Враховуючи клієнтуру Bugatti, що подорожує по всьому світу, це заслуговує на увагу. Ті, хто купує гіперкар за схемою сертифікованих уживаних автомобілів, також отримають безплатне щорічне обслуговування протягом першого року володіння. А це чималі гроші, враховуючи, що проста промивка паливного бака у Veyron коштує близько 25 000 доларів США.

Ну чому ж Bigatti не розпочав цю програму у період дії в Україні нульового розмитнення?!

Гроші для ЗСУ: продано суперкар Lamborghini Murcielago з дизайном від Versace

Роналду отпраздновал победу покупкой гиперкара за 8 млн евро

Додати коментар