Mitsubishi показав пікап L200 нового покоління: перші зображення та відео

Офіційна презентація нового Mitsubishi L200 відбудеться 26 липня у Таїланді. Окрім дизельних версій, пікап вперше отримає повністю електричну силову установку.

0
830
Mitsubishi L200
-->

Хоча до офіційного випуску залишилося більше як місяць оприлюднені зображення дають досить гарне уявлення про дизайн нового покоління популярного в Україні пікапа. Вони показують передні та задні ліхтарі, тоді як відео в основному демонструє кузов і трохи салону.

Mitsubishi L200У Mitsubishi кажуть, що пікап був “повністю переосмислений відповідно до концепції дизайну Beast Mode”. Він справді здається складнішим, ніж модель п’ятого покоління, яка випускається з 2014 року, а чотири роки потому отримала оновлене обличчя.

Mitsubishi L200Новий пікап з подвійною кабіною, ймовірно, буде довшим та ширшим за свого попередника, але, мабуть, матиме задній спойлер, встановлений на кришці багажника.

Mitsubishi L200В інтер’єрі – інформаційно-розважальна система у вигляді планшета та поворотний диск для вибору режимів моно- та повного приводу. Ми також бачимо кнопки Drive Mode і Hill Descent Assist, а також перемикачі налаштувань клімату. Судячи з усього, Mitsubishi не інтегрувала всі функції в сенсорний екран, тож водії матимуть швидкий доступ до часто використовуваних функцій.

Mitsubishi L200Технічні характеристики залишаються таємницею, але, за чутками, новий L200 буде механічно пов’язаний з наступним поколінням Nissan Navara, який залишив Європу у 2022 році. Були деякі повідомлення про плагін-гібрид, але останні офіційні відомості: версія PHEV ще не схвалена. Окремо планується, що повністю електричний пікап з’явиться після 2025 року.

Щоб отримати всі подробиці про Mitsubishi L200 шостого покоління потрібно дочекатися офіційної презентації, яка відбудеться 26 липня в Таїланді.

Які автомобілі Renault перетворяться на Mitsubishi – розкрити найближчі плани альянсу

Відродження Evolution: Mitsubishi готує до дебюту спортивний Outlander

Перший легковий Мітсубіші: японський “Запорожець” Mitsubishi 500

Додати коментар