Найбільші виробники шин йдуть з росії

0
348
Nokian Tyres
-->

Компанія Nokian Tyres продала завод, який був найбільшим постачальником фінських шин по всьому світу. Японський Bridgestone шукає, як здибатись російських активів.

У червні 2022 року Nokian Tyres оголосила, що ініціює контрольований відхід з російського ринку на тлі санкцій ЄС. Наразі вже підписано угоду про продаж російського бізнесу компанії “Татнафта”. Очікується, що ціна операції без переходу боргів та коштів складе близько €400 млн.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

До активів Nokian, зокрема, входить завод у всеволожську, який був найбільшим постачальником фінських шин по всьому світу. Виробничі потужності підприємства становлять 17 млн шин на рік. Але з урахуванням величезних потужностей заводу спроможність росіян завантажити його виглядає нереалістичною, тим більше якщо йдеться про продовження випуску аналогічної продукції в умовах перебоїв з постачанням сировини.

BridgestoneТакож про вихід з росії оголосив японський виробник шин Bridgestone, який шукає місцевого покупця на придбання своїх активів. Компанія призупинила виробництво шин та експорт у Росії з 14 березня. З моменту запуску виробництва у 2017 році на заводі в ульяновську було випущено 5 млн шин Bridgestone. Представник компанії заявив, що у зв’язку з проблемами у ланцюжку постачання та логістиці фірма не може забезпечити стабільне виробництво в росії.

Російський ринок також залишили Continental, Michelin, Pirelli та Yokohama.

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Санкції йдуть на користь: УАЗ спростив Патріот

 

Додати коментар