Не має ніякого сенсу: Італія виступила проти заборони ЄС автівок з ДВЗ

0
836
Fiat 500e EU
-->

Міністр транспорту Італії Маттео Сальвіні розкритикував заплановану Європейським Союзом заборону на нові автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння з 2035 року.

Про це повідомляє агенція Bloomberg. За словами міністра транспорту Італії Маттео Сальвіні, це рішення не має жодного економічного, екологічного чи соціального сенсу.

“Ризик полягає в псевдоекологічному фундаменталізмі, який не допомагає навколишньому середовищу, а залишає десятки тисяч працівників без роботи”, – наголосив Сальвіні, який також є віцепрем’єр-міністром в кабінеті Джорджії Мелоні.

Matteo SalviniІталійський високопосадовець відзначив, що впровадження стандарту Євро-7 і так зменшить приблизно на чверть кількість викидів оксидів азоту від дизельних двигунів, ще до того, як набере чинності заборона ЄС. Навіщо витрачати мільярди євро  на удосконалення екологічних норм для автомобілів із ДВЗ, якщо вони незабаром взагалі будуть заборонені?

Аналогічної позиції дотримуються багато керівників автомобільної галузі, зокрема виконавчий директор Stellantis Карлос Таварес. За його словами останні кроки Євросоюзу створюють непотрібний тягар для автомобільної промисловості та сповільнять перехід галузі до електрифікації.

Раніше Італія разом із Болгарією, Португалією, Румунією та Словаччиною запропонувала зрушити термін заборони автівок з ДВЗ на п’ять років уперед – до 2040 року.

Євросоюз офіційно заборонив бензинові та дизельні машини: оголошено термін

Що буде, якщо НЕ ПРОГРІВАТИ двигун у мороз

В Україні катастрофічна ситуація з якістю пального: де безпечно заправлятися

Додати коментар