За 9500 євро: як народний автомобіль став Роллс-Ройсом

0
681
Rolls Royce Beetle
-->

Продукт дивного тюнінгу з “Духом екстазу” на капоті, зроблений зі старого Volkswagen Beetle, виставлений на продаж в Італії.

Автомобіль збудували на базі вінтажного кабріолета Super Beetle 1972 від ательє Karmann. Машина отримала двоколірний кузов, квадратний ніс зі скловолокна, нову радіаторну решітку та фари від автомобіля Rolls-Royce.

Rolls Royce Beetle“Жуку” також розширили передні та задні крила, позаду з’явився новий подовжений моторний відсік. Завершують зовнішній вигляд псевдо-Rolls-Royce дерев’яні бічні пороги, оздоблений деревиною й салон.

Rolls Royce BeetleІнформація про технічний стан цієї “жертви тюнінгу” не розкривається. Пробіг, якщо вірити продавцеві, становить 50 тисяч кілометрів.

Rolls Royce BeetleНезвичайний Volkswagen Beetle 1972 року оцінений у 9 500 євро. Автомобіль знаходиться в італійському Пало-дель-Колле. Як зазначає Carscoops, це досить висока ціна. Реальні Rolls-Royce тих років в Італії коштують не набагато дорожче: наприклад, за Silver Shadow родом з 1970-х просять від 13 000 євро.

КрАЗ крутіший за Bentley: український військовий потролив росіянку

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Виставлено на продаж дуже кумедний Запорожець ЗАЗ-965. Точніше – півтора

Додати коментар