Скандал в Італії: влада країни виступила проти нового кросовера Alfa Romeo

0
503
Alfa Romeo Milano
-->

Концерн Stellantis звинувачують у порушенні італійського законодавства та введенні покупців в оману.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Reuters, днями Міністр промисловості Італії Адольфо Урсо різко розкритикував дії концерну Stellantis. За його словами новий кросовер Milano не може так називатися, поки його виробництво розташовано у Польщі.

“Це прямо заборонено італійським законодавством”, – підкреслив міністр, посилаючись на закон 2003 року, спрямований проти продуктів, які вводять покупців в оману. На думку влади, новий кросовер Alfa Romeo цілком підпадає під дію закону, який забороняє видавати іноземний товар за вироблений в Італії. Раніше, наприклад, продавці сирів були змушені перейменувати пармезан американського виробництва.

Alfa Romeo Milano Stellantis
Фото: Reuters

Тому пан Урсо впевнений, що автомобіль названий на честь культового міста Мілан, де в 1910 році була заснована марка Alfa Romeo, має виготовлятися в Італії. Але в автогіганта є свої вагомі аргументи.

Так, гендиректор Stellantis Карлос Таварес відповів міністру, що перенесення виробництва з Польщі до Італії збільшить роздрібну ціну компактного кросовера на 10 тисяч євро – практично на третину! Але й італійська влада не збирається поступатись – заради виконання обіцянки щодо збільшення внутрішнього виробництва автомобілів до одного мільйона машин на рік.

Стартували продажі кросовера Mazda з технікою Toyota RAV4: ціна нижче

Toyota запозичила модель у Suzuki: представлено кросовер за 9300 доларів

Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

Додати коментар