Toyota не збирається відмовлятися від дизельних двигунів: названо причини

0
275
toyota-hilux
-->

Найбільший автовиробник у світі пророкує дизельним моторам ще довге майбутнє та велику популярність.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє сайт Motor1. Нещодавно компанія Volvo випустила свій останній автомобіль з дизельним двигуном, але автогігант Toyota має свій погляд та стверджує, що цей тип двигуна все ще має довге майбутнє.

Керівник відділу продажів і маркетингу Toyota в Австралії Шон Генлі вважає, що “дизель, попри популярні коментарі, не збирається вмирати найближчим часом”. В інтерв’ю австралійському журналу Drive, він сказав, що дизельне пальне залишається “дуже надійним джерелом”, особливо у випадку важких транспортних засобів, таких як вантажівки та великі позашляховики.

Проте Генлі вважає, що дизельний двигун повинен адаптуватися до дедалі суворіших норм викидів, щоб вижити. Саме тому Toyota нещодавно випустила Hilux з м’якою гібридною версією 2,8-літрового чотирициліндрового турбодизельного двигуна. Також не виключається можливість двигуна внутрішнього згоряння працювати на синтетичному дизелі.

toyota diesel engine

Кілька місяців тому керівник голова Toyota Акіо Тойода оголосив про розробку нового сімейства двигунів внутрішнього згоряння, сигналізуючи про намір фірми продавати автомобілі зі звичайним двигуном у довгостроковій перспективі. Він спрогнозував, що чисто електричні транспортні засоби ніколи не перевищать ринкову частку в 30 відсотків. Інші 70 відсотків автомобілів все ще матимуть двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на бензині та дизелі.

Toyota буде все важче продавати автомобілі з дизельними двигунами на ринках, де екологічні норми стають жорсткішими, головним з яких є Європейський Союз. Але логіка підказує, що дизельні двигуни залишаться популярними на ринках, що розвиваються, і для комерційних транспортних засобів, де законодавство більш м’яке.

Потужний 1 літр: названо найекономніші та ненажерливі автомобілі

Яким двигунам віддають перевагу українці: цікавий рейтинг по моделях

5 перевірених способів вбити двигун автомобіля: чого не можна робити

Додати коментар