У електрокарів Kia та Hyundai виявилися проблеми: власники подали до суду

0
446
Kia trouble
-->

Це вже другий колективний позов для концерну Hyundai Group цього року.

Про це розповіло видання CarBuzz. Юридична фірма Hagens Berman подала колективний позов до окружного суду США Центрального округу Каліфорнії – проти Hyundai, Kia та Genesis. У позовній заяві стверджується, що ці бренди обіцяли час заряджання, якого неможливо досягти в реальності.

Hyundai troubleЗалежно від конкретної моделі повне заряджання повинно тривати від п’яти до семи годин від домашньої електричної мережі. Але виявилося, що зарядні порти транспортних засобів перегріваються, що призводить до збоїв у процесі заряджання – процес закінчується автоматично та несподівано у будь-який момент.

Адвокати Hagens Berman повідомляють, що це стосується південнокорейських електрокарів Hyundai Ioniq 5 і Ioniq 6, Kia EV6 та Genesis GV60. Щобільше, позивачі стверджують, що виробники знали про проблему, але продовжували продавати ці моделі.

Hyundai troubleУ березні цього року компанія Hyundai випустила оновлено програмне забезпечення, яке знизило швидкість заряджання з 48 до 23 ампер, щоб зарядний порт не перегрівався. За словами одного з позивачів, щоб повністю зарядити Hyundai Ioniq 5 2023 року, потрібно 20 годин. Це становить приблизно 5% на годину, що значно менш як 20% на годину – якщо по паспорту електромобіль заряджатимуться протягом п’яти годин.

Hyundai Ioniq 5“Несподіване виявлення автомобіля з незарядженим акумулятором вранці спричиняє серйозні проблеми в житті людей, яким треба доїхати до роботи, підвезти дітей до школи та потрапити на прийом до лікаря”, – заявив керівник Hagens Berman Стів Берман.

Якщо провина корейських автовиробників буде доведена в суді, їм доведеться виплатити власникам електрокарів чималу компенсацію.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Можна одразу викинути: що не так з електромобілями

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Hyundai презентував новий кросовер за 7300 доларів

Додати коментар