Volkswagen розсекретив свій перший електричний пікап

0
383
Volkswagen Type 2 Pickup
-->

Компанія Volkswagen подала патентну заявку на вантажну версію електричного мікроавтобуса ID.Buzz у вигляді пікапа.

Про це повідомляє видання Carscoops. Зображення, знайдене в патентній заявці, схоже на те саме, що було опубліковано на сторінці концерну Volkswagen у Twitter в рамках Всесвітнього дня дизайну – хоча і з відредагованим фоном.

Volkswagen ID.Buzz пікапХоча патент не є гарантією того, що цей транспортний засіб буде запущено у виробництво, у минулому VW вже виявляв інтерес до створення електричного пікапа. До того ж версія мікроавтобуса-пікапа Volkswagen не безпрецедентна: духовний попередник ID. Buzz, VW Type 2, у минулому пропонувався і використовувався в комерційних цілях.

Volkswagen Type 2 PickupРаніше колишній очільник Volkswagen Group of America Скотт Кео сказав, що автовиробник активно розглядає створення електричного пікапа, описуючи перехід на електромобілі як “шанс усього життя”, який діє як “момент перезавантаження” для автомобільної промисловості.

Відтоді Кео був призначений генеральним директором новоствореного бренду Scout, який вироблятиме електричні пікапи та позашляховики для ринку США. Подібним чином варіант ID.Buzz пропонується компаніям у Європі у комерційній версії.

Нагадаємо. що електричний мікроавтобус ID.Buzz оснащено встановленим ззаду електродвигуном потужністю 204 к.с., який живиться від акумуляторної батареї місткістю 82 кВт-год. За словами автовиробника, у наступному році з’являться версії з різними розмірами акумуляторних батарей і рівнями вихідної потужності. Пікап може з’явитися у тому ж 2023-му і коштуватиме близько 50 000 євро.

Байрактари та кросовери: Туреччина починає випуск цікавого електрокара

Китайський Renault за $9700: незабаром в Україні

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Додати коментар