Знаменитий виробник смартфонів розпочав тести машин на автопілоті

0
247
Xiaomi Pilot Technology
-->

Китайський гігант побутової електроніки Xiaomi планує інвестувати $490 млн у першу фазу досліджень і розробок своєї технології автономного водіння.

Про це повідомляє прес-служба компанії. З моменту оголошення про вихід у сегмент розумних електромобілів у березні 2021 року створена потужна група досліджень і розробок із понад 500 професіоналів світового рівня, 70% яких мають ступінь магістра або доктора.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

І тепер справа дійшла до реальних випробувань. Їхній професійний досвід охоплює всі сфери, необхідні для розробки самостійної технології автономного водіння Xiaomi, включаючи: датчики, чіпи, алгоритми, моделювання, ланцюг інструментів, платформу даних тощо.

Xiaomi Pilot Technology“Технологія автономного водіння Xiaomi використовує власно розроблений повний підхід, а проект досяг прогресу, який перевищив очікування”, – сказав Лей Цзюнь, засновник, голова правління та генеральний директор Xiaomi Group.

Лей Цзюнь також зазначив, що Xiaomi планує створити парк із 140 тестових автомобілів на першому етапі розробки технології автономного водіння, які будуть тестуватися індивідуально по всій країні. Головна мета – стати лідером індустрії розумних електромобілів у 2024 році. Попри те, що компанія ще не отримала необхідних ліцензій на виробництво автомобілів від відповідних органів Китаю, на околицях Пекіна вже почалося будівництво автозаводу.

В очі мені дивись! Системи допомоги не впізнають китайських водіїв

Не тільки Байрактари: ЗСУ отримали нові турецькі бронетранспортери Kirpi

Як це було: з Tesla зробили 6-тонний електричний танк

Додати коментар