Volkswagen здивував салоном нового Crafter: перші зображення

0
1081
Volkswagen Crafter
-->

Пресслужба комерційного підрозділу Volkswagen поділилася інтер’єром оновленого фургона Crafter. Аналогові органи управління йдуть у минуле – курс взято на тотальну цифровізацію.

На оприлюднених зображеннях показано салон топового Crafter з цифровою панеллю приладів та 12,9-дюймовим сенсорним екраном інформаційно-розважальної системи. Інтер’єр зовсім позбавлений аналогових кнопок: навіть від шайб регулювань клімату та механічного селектора включення фар позбулися – ці операції довірені сенсорним клавішам.

Volkswagen Crafter

Ще в оновленого VW Crafter з’явився великий віртуальний щиток приладів із різними варіантами відображення інформації (вибрати компонування можна за допомогою кнопок на багатофункціональному кермі). Під кермо “переїхав” й селектор автоматичної коробки передач, а стояночне гальмо тепер електричне.

Volkswagen Crafter
Салон поточного Volkswagen Crafter

У списку нововведень — системи активної безпеки з функцією виявлення велосипедистів та пішоходів, розпізнавання дорожніх знаків, моніторинг сліпих зон тощо. Втім, базові версії Crafter ймовірно будуть простішими та звичнішими.

Як розповіли у Volkswagen, оновлену модель запропонують у версіях із переднім, заднім та повним приводом. Віддача дизельних чотирициліндрових турбомоторів залишиться незмінною – 140, 163 і 177 к.с. Коробки передач: шестиступенева “механіка” та “автомат” на вісім діапазонів.

Volkswagen Crafter
Шпигунське фото нового Volkswagen Crafter

Старт продажів оновленого Volkswagen Crafter у Європі заплановано на квітень наступного року. Ціни оприлюднять пізніше.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

В Україну приїхав новий Volkswagen Touareg: оголошено ціни

Більше не потрібен: найдешевший автомобіль Volkswagen знімають з виробнитва

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Додати коментар