За $1 млрд: Трамп пообіцяв нафтовикам згорнути виробництво електромобілів

0
209
Donald Trump
-->

На зустрічі з вищими керівниками нафтової галузі США Дональд Трамп пообіцяв, у разі свого повернення на посаду президента, негайно скасувати політику президента Байдена щодо електромобілів і вітрової енергії, а також зупинити десятки інших екологічних ініціатив, проти яких виступає індустрія викопного палива.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це у редакційній статті пише Washington Post з посиланням на інсайдерів. Минулого місяця Дональд Трамп спілкувався у своєму клубі в Мар-а-Лаго з двома десятками CEO головних американських нафтових компаній. Один з керівників поскаржився на обтяжливі екологічні норми, від яких галузь дуже страждає.

Відповідь Трампа приголомшила присутніх. Він сказав: ви всі достатньо багаті, щоб зібрати 1 мільярд доларів, задля мого повернення до Білого дому. Під час вечері він пообіцяв негайно скасувати десятки екологічних правил президента Байдена та припинити введення нових.

Donald_Trump
Дональд Трамп підписує президентські укази. 2017 рік.

За словами співрозмовників Washington Post, пожертва Трампу 1 мільярда доларів стала б “угодою” через оподаткування та регулювання, яких нафтовики уникли б завдяки його рішенням. Трамп також вибухнув промовою проти вітряної енергії та пообіцяв видати дозволи на буріння в Мексиканській затоці та на Алясці “в перший же день” свого президентства: “Ви чекали на дозвіл п’ять років, тепер ви отримаєте це за один день”. А ще пообіцяв, що скасує “мандат” Байдена щодо електромобілів, неправильно зрозумівши екологічну політику чинного президента. Насправді правила вимагають, щоб автовиробники скорочували шкідливі викиди від автомобілів, але необов’язково шляхом конкретної технології – такої як електромобілі.

Попри скарги нафтової промисловості на політику Байдена, Сполучені Штати зараз видобувають більше нафти, ніж будь-яка інша країна – близько 13 мільйонів барелів щодня. Надзвичайно відкритий виступ Трампа показує, як колишній президент націлився на нафтову промисловість, щоб фінансувати свою кандидатуру на переобрання.

Трамп встановить 100% мито на китайські автомобілі. Якщо стане президентом

Євросоюз остаточно заборонив бензинові та дизельні автомобілі

Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

Додати коментар