Nissan відновив в Україні продаж та сервісне обслуговування автомобілів

0
340
Nissan
-->

Компанія Ніссан Мотор Україна повідомляє про відновлення продажів та сервісного обслуговування автомобілів Nissan в офіційній дилерській мережі.

Придбати або обслужити автомобіль можна в усіх дилерських центрах країни, де це дозволяє зробити ситуація з огляду умов безпеки. Адреси, контакти та графік роботи дилерських центрів можна дізнатись на офіційному сайті Nissan – nissan.ua або за номером гарячої лінії 0 800 303 307.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Клієнтам, який бажають придбати авто, пропонуються автомобілі, які є в наявності. Завдяки цьому покупці зможуть придбати автомобіль, не витрачаючи час на очікування його постачання до України. Сервісні станції дилерської мережі працюють і надають весь спектр послуг з обслуговування і ремонту автомобілів, включаючи гарантійний.

Для клієнтів Nissan, які виїхали на своїх автомобілях, придбаних в офіційній дилерській мережі, за межі України, зберігається загальноєвропейська гарантія на авто. Якщо автомобіль потребуватиме сервісного обслуговування, включаючи гарантійний ремонт, власнику автомобіля потрібно буде звернутися до найближчого офіційного дилерського центру Nissan в країні його перебування.

Яку знижку можуть отримати українці на європейських СТО

Менше у 16,5 раза: війна обвалила автомобільний ринок Україні

Безплатне розмитнення: скільки автомобілів ввезли українці

Додати коментар