Нова Toyota Land Cruiser Prado втратила свій легендарний двигун

0
1525
2024 Toyota Land Cruiser Prado
-->

Культовий позашляховик Toyota Prado надійде у серійне виробництво восени цього року. Але кардинально зміниться не тільки в дизайні.

Як повідомляє видання Drive з посиланням на офіційну інформацію від Toyota, новий Prado побудований на одній платформі з Lexus GX. На вигляд модель стане більш ограненою, у дизайні з’являться класичні риси.

2024-lexus-gx-550
Lexus GX

Але у моторну лінійку Прадо нового покоління увійдуть виключно чотирициліндрові мотори, тоді як у спорідненого Lexus GX є 3,4-літровий турбований V6.

Базовим двигуном для нового Toyota Land Cruiser Prado стане 2,7-літровий бензиновий атмосферник, крім того, буде доступний 2,8-літровий дизель. Топові версії позашляховика отримають 2,4-літрову “турбочетвірку”. Також невдовзі у позашляховика вперше з’явиться гібридна силова установка потужністю понад 300 кінських сил.

Toyota Land Cruiser Prado
Рендер нового Toyota Land Cruiser Prado.

Салон Toyota Prado 2024 року не розсекречений. Ймовірно, позашляховик отримає віртуальну панель приладів і великий сенсорний дисплей, як і його преміальний побратим. Буде запропоновано версії на 6 і 7 посадкових місць.

Салон Toyota Prado 2024 року не розсекречений. Ймовірно, позашляховик отримає віртуальну панель приладів і великий сенсорний дисплей, як і його преміальний побратим. Буде запропоновано версії на 6 і 7 посадкових місць.Початок серійного виробництва для Європи заплановано на листопад цього року. Продажі нового Land Cruiser Prado з індексом 250 стартують на початку наступного року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Чому вживані Toyota Land Cruiser коштують вдвічі більше за нові

Ще потужніша і авангардніша: дебютувала абсолютно нова Toyota C-HR

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Додати коментар