Нульове розмитнення авто скасовано, але черги на кордоні залишилися. Чому?

0
944
Авто на кордоні з Польщею
-->

Попри скасування пільгового періоду розмитнення авто, на кордоні із Польщею зберігаються великі черги із перевізників, що везуть в Україну вживані автомобілі.

Про це повідомляється на сайті “Апостроф”. Нагадаємо, що з 1 липня так зване “нульове” розмитнення скасовано, але кілометрові черги на кордоні України залишилися. Зокрема, 4 липня, на кордоні з Польщею стояла величезна черга з перевізників вживаних авто.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Наприклад, черга до контрольно-пропускного пункту Медика-Шегині розтягнулася на 20 кілометрів. Черга з автомобілевозів та вантажних автомобілів, які призначені для ввезення європейських авто в Україну, стояла навіть у прикордонному місті Перемишль.

Нульове розмитненняДеякі власники все ж таки мають намір розмитнити авто, нехай і за гроші. Інші їздитимуть на бляхах, хоча за це загрожує штрафом до 170 000 гривень і конфіскацією авто. Багато українців просто кидають автомобілі в Польщі прямо на вулицях, адже платна стоянка на паркінгах там недешева.

Нагадаємо, що з 9 квітня по 30 червня в режимі нульового розмитнення українці встигли ввезти понад 236 тисяч автомобілів. Більшість машин належать до бюджетного сегмента.

Президент України поставив крапку у суперечці щодо нульового розмитнення авто

Митник не потрібен: важлива особливість розмитнення авто через Дію

Чи можуть чоловіки їздити по Україні: з’явилося роз’яснення Генштабу

Додати коментар