Водії позашляховиків мають платити більше за інших при порушеннях. Якого біса?

0
2947
mercedes g class
-->

Незвичайне рішення ухвалив суд у Німеччині – штраф для власників великих позашляховиків має бути більшим, ніж для легкових моделей. І це може стати прецедентом для інших країн Європи.

Про це повідомило видання Associated Press. На перший погляд, справа дуже проста — водій позашляховика проїхав на червоне світло. Але суд Франкфурта зобов’язав його сплатити 350 євро (365 доларів), що майже вдвічі перевищує звичайний штраф у 200 доларів за таке порушення ПДР. Він також позбавив водія права керування на один місяць.

На думку судді, позашляховик через великі габарити та високий капот становить більшу загрозу для пішоходів та водіїв інших автомобілів, ніж компактний легковий седан чи хетчбек. Крім того, власник позашляховика раніше вже не раз порушував правила дорожнього руху, що також справило враження на суд.

mercedes g classВирок німецького суду може бути оскаржений. Однак якщо його залишать чинними, то це може стати прецедентом для подібних справне не лише в Німеччині, а й інших європейських країн.

У Європі та особливо в Німеччині не люблять великі позашляховики через великі викиди та шкоду екології. Якось, коли після виснажливого тест-драйву ми зупинилися трохи відпочити “на природі” – місцеві жителі одразу викликали поліцію.

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

Фатальна помилка Ілона Маска

Додати коментар