У Євросоюзі готують визнання українських посвідчень водія

0
545
посвідченя водія
-->

Щоб допомогти українським біженцям і транспортним компаніям, Єврокомісія планує загальноєвропейське визнання українських водійських прав.

Про це йдеться у відповіді німецького уряду на запитання депутатки Клари Бюнгер, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Spiegel. Вона запитала, чи планує федеральний уряд винятки, оскільки новий іспит з водіння в Німеччині спричинить для біженців значні витрати, потребуватиме часу і матиме перешкоди, зокрема, у вигляді мовного бар’єра.

У відповіді зазначається, що на рівні ЄС федеральний уряд та федеральні землі разом з Європейською комісією обговорюють визнання загальноєвропейське українських водійських прав. Це допоможе українським транспортним компаніям та українським біженцям в отриманні роботи.

Нагадаємо, що іноземцям, які приїжджають в Німеччину з країн, що не входять до ЄС, зазвичай дозволяється керувати автомобілем протягом шести місяців з водійськими правами своєї країни. Після цього терміну потрібне посвідчення водія, видане в Німеччині.

Штурман, прилади! У тестах на водійське посвідчення з’явилися нові питання

В Україні суттєво спростили отримання посвідчення водія

Безплатне розмитнення: скільки автомобілів ввезли українці

Додати коментар