До 100 км/год: виготовлені унікальні багі для ЗСУ

0
553
багі для ЗCУ
-->

Група волонтерів виготовляє для Збройних сил України повнопривідні багі на основі японських позашляховиків.

Про це повідомляє Громадське радіо. На Рівненщині група волонтерів на основі японських позашляховиків виготовляє унікальні багі для Збройних сил України, які спроможні долати будь-які перешкоди та розвивати швидкість до 100 км/год.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Ми почали експериментувати. Витратили певну суму коштів. Прийшла така ідея, щоб займатися саме перероблюванням джипів, рамних джипів під багі. Перша модель була перероблена з “Міцубісі Паджеро”, інша — з “Хюндай Галлопер”. Ми постійно експериментуємо. Одну модель хочемо зробити на 8 чи 10 місць. Зараз в розробці. Три моделі на виході. Є запит на моделі, які будуть суто для вивозу поранених бійців”, – розповів волонтер Андрій Друзенко.

багі для ЗCУДві перші моделі вже пройшли необхідну обкатку (навіть були у Карпатах) та готові до використання у боях. Ще три машини — будуть готові незабаром. Збирають багі близько місяця командою з чотирьох майстрів. Надалі, кажуть волонтери, все залежить від запиту військових та наявності коштів.

багі для ЗCУУнікальність цих багі у тому, що вони — повнопривідні, високої якості та полегшеної форми, мають більшу прохідність та високу швидкість. Крім того, у них є лебідка – нею витягували навіть ЗІЛ. Всі багі, які були до цього часу, робились на базі ВАЗів та “Жигулів”. Але японський автопром вищої якості та надійніший.

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

ТОП-7 найдорожчої російської техніки, знищеної в Україні

Винищувач «летючих танків» та крилатих ракет: нова зброя ЗСУ

Додати коментар