Одну з найбільших мереж АЗС в Україні звинуватили у мародерстві

0
1220
ухилення від податків
-->

В Україні діє велика мережа автозаправних станцій, яка всіляко ухиляється від сплати податків до державного бюджету.

Про це повідомляє паливний портал enkorr із посиланням на “Інтерфакс-Україна”. “В Україні діє велика мережа автозаправних станцій, що має значно менше податкове навантаження, ніж інші. Працюємо поки що переконанням, пояснюємо, що війна не час для мародерства. І там є досить великий тіньовий ринок. Ми працюємо над тим, аби тінь знищити повністю”, – розповів в інтерв’ю агентству голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Депутат також підкреслив, що в ринку нафтопродуктів він бачить резерв для додаткових надходжень у бюджет країни: “Бачимо, що є резерв ще в пальному, де ми відновили частково акциз, а з 1 липня наступного року він повністю відновлюється”.

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев

Нагадаємо, що на початку жовтня Гетманцев провів зустріч з представниками українських мереж АЗС, на якій заявив, що деякі з мереж уникають податкового навантаження. “За даними учасників засідання, пролунали назви “БРСМ” і “Авантаж”. За озвученими податківцями даними, зокрема податкове навантаження з ПДВ щодо “БРСМ” склало 0,04%!!!” – зазначив тоді у дописі в соцмережі Facebook директор Консалтингової групи “А-95” Сергій Куюн.

На тій же зустрічі голова податкового комітету Ради закликав Державну податкову службу “вжити невідкладних заходів щодо повного припинення функціонування чорного ринку пального до кінця жовтня”.

Названо найпопулярніші в Україні паливні мережі АЗС

У 20 разів: в Україні збільшуют один зі штрафів для водіїв

За кермо без документів: українським водіям буде достатньо смартфона

Додати коментар