Заборона їздити боком: водіїв каратимуть за дрифт

0
246
дрифт на вулиці
-->

Любителів “запалити” на вулицях та паркувальних майданчиках супермаркетів очікують величезні штрафи та позбавлення прав керування.

У Верховній Раді України зареєстровано законопроєкт №9642 про введення адміністративної відповідальності за дрифт. “Існують випадки керування транспортними засобами у так званому дрифті (наприклад, для загальної демонстрації нібито можливостей техніки). Такі дії здійснюються, зокрема, на територіях житлових масивів, парковках торгових центрів, що створює додаткову загрозу пішоходам, водіям інших транспортних засобів, порушує спокій громадян”, — йдеться в пояснювальній записці.

Під навмисним керованим занесенням (дрифтуванням) розуміється навмисне вчинення на керованому транспортному засобі маневрів, що спричиняють занесення осі автомобіля під час швидкісного повороту.

Дрифт
Скандальний дрифт Red Bull у Києві.

Законопроєкт передбачає введення штрафу за дрифт у розмірі 8500 гривень. Повторне вчинення дрифту протягом року передбачає штраф 17 000 гривень та позбавленням права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Виникає питання: як визначатиме навмисне вчинення на керованому транспортному засобі дрифту? Складається враження, що народних депутатів скрутно з ідеями під час повномасштабної війни. До цього заборонили спортивні глушники. Тепер дрифт. Найбільші проблеми країни?

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Київські водії знайшли оригінальне місце для паркування

Водійське посвідчення по-новому: іспити складає лише чверть кандидатів

Додати коментар