Укрзалізниця пропонує евакуюватися поїздом разом зі своїм авто

0
6238
Автомобілевози Укрзалізниці
-->

В Україні відновлено експлуатацію спеціальних вагонів-автовозів у складі пасажирських поїздів. Перевезення автомобіля поїздом дозволяє заощадити паливо та уникнути зайвого ризику.

Про це повідомляє прес-центр залізничної компанії. Поки що скористатися послугою можуть власники авто з Києва, Харкова та Дніпра. Поїзди курсують у напрямку Львова.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Вагон-автомобілевоз – це цілісно металевий вагон, у якому передбачені спеціальні засоби для кріплення автомобіля, а також система охорони. Кожен такий вагон вміщує вісім легкових машин загальною вагою до 12 тонн. Існує також обмеження висоти авто – не більше 1,7 м.

Автомобілевози Укрзалізниці Вагон-автомобілевоз супроводжує провідник, який оформляє опис транспортного засобу, координує завантаження/вивантаження та забезпечує збереження авто на шляху прямування. Вартість перевезення автівки становить 1200-1700 гривень за тонну ваги залежно від довжини маршруту. Оформити замовлення можна в касі відповідного вокзалу (для харків’ян можливе оформлення у Львові з отриманням автомобіля по пред’явленню квитанції).

З додатковими питаннями треба звертатися на цілодобову гарячу лінію Укрзалізниці за номером 0 800 503 111.

Сервісні центри МВС відновлюють роботу: які послуги доступні

По всій Україні: водіям заборонили користуватись відеореєстраторами

Де заправитися: у Києві з’явилася онлайн-карта працюючих АЗС

Додати коментар