В Україні дозволили реєстрацію авто з правим кермом. Але є нюанс

0
953
авто з правим кермом
-->

Раніше реєстрація авто з правостороннім кермом в Україні була заборонена законом “Про дорожній рух”.

Верховна рада України прийняла за основу і в цілому законопроєкт №9238 щодо надання дозволу військовослужбовцям використовувати у дорожньому русі транспортні засоби з правим розташуванням керма – за нього проголосували 279 народних депутатів.

Йдеться про транспорт, що використовується захисниками України під час виконання їхніх службових обов’язків. Українські військові досить часто використовують авто з правостороннім кермом – такі автівки вони отримують як військову або гуманітарну допомогу з Великої Британії та інших країн з лівостороннім дорожнім рухом.

авто з правим кермом“Сили оборони України мають нагальну потребу … в автомобілях, здатних долати бездоріжжя, а також мають високу прохідність та хорошу маневровість. Це, зокрема, пікапи, позашляховики, мікроавтобуси, та різноманітні спецавтомобілі. Велику кількість автомобілів з відповідними технічними характеристиками можна придбати у Великобританії, але з огляду на лівосторонній рух у цій країні, вони мають праве розташування керма”, – йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту.

Раніше реєстрація таких авто в Україні була заборонена законом “Про дорожній рух”, але відтепер військовим дозволили їх реєстрацію. Дозвіл буде діяти під час воєнного стану та ще 90 днів після його припинення.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Стало відомо, коли водій може відмовитися від огляду на стан сп’яніння

Водійське посвідчення по-новому: іспити складає лише чверть кандидатів

Обмін водійського посвідчення – не для всіх: кому відмовляють

Додати коментар