Закриває мережу АЗС і завод: найбільша нафтогазова компанія у світі йде з Росії

0
4305
Shell
-->

Британо-нідерландська компанія Shell продає мережу автозаправок у росії, а також підприємство з виробництва мастильних матеріалів.

Про це повідомляє видання Forbes. Джерела повідомили, що компанія вже знайшла покупця на свій автозаправний бізнес – ймовірно це російський “Лукойл”.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

“Переговори ведуться відповідно до раніше заявленого наміру концерну Shell вийти з проектів на російському нафтогазовому ринку”, – пояснили в компанії. Наприкінці лютого Shell оголосила, що вийде із спільних із “Газпромом” і “Газпромнафтою” проектів, зокрема “Північному потоку 2”. Пізніше компанія оголосила про намір відмовитися від участі у всіх російських проектах та закрити свої російські АЗС.

ShellУ росії Shell належить понад 370 АЗС у 28 містах. Частина належить самій компанії, деякі працюють під брендом Shell з франшизи. Складність ситуації у тому, що в навантаження до АЗС Shell компанія хоче передати свій завод з виробництва мастильних матеріалів у Торжку, разом з боргами.

Російських активів збираються позбутися й інші нафтові мейджори. Зокрема, про такі плани заявляли ExxonMobil, BP та Equinor.

Біларуська нафтопереробка на межі колапсу — ніхто не хоче купувати пальне

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Цифри вражають: стали відомі нові ціни на пальне в Україні

Додати коментар