Замість білорусі: в Україну почало надходити перше пальне з Європи

0
24964
Oil
-->

Україна імпортувала першу тисячу тонн пального з Європи замість поставок, які раніше здійснювалися з білорусі. Надалі постачання нарощуватиметься, що призведе до зниження цін на АЗС.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль: “За новими правилами вже заїхали перші 1000 тонн пального. Далі будуть більші об’єми”, Він також на важливості того, що Україна змогла нарешті відновити імпорт: “Ринок пального зараз переживає сильну трансформацію, адже тепер весь імпорт йде з Європи. Але головне, що цей імпорт почався”.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Надалі ціни на АЗС стабілізуються разом зі стабілізацією постачання та насиченням ринку. Прем‘єр нагадав, що в Україні з ціни пального вже прибрали акциз, знизили ПДВ до 7% та запровадили нову цінову формулу: “Наразі АЗС вже знизили ціну щонайменше на 5 грн. У деяких мережах зниження і по бензину, і по дизелю досягає 10 грн за літр”.

ПаливоДоступність пального активує низку економічних процесів. Зокрема, буде акумульовано достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, в тому числі харчових продуктів.

Нагадаємо, что напередодні вторгнення росії в Україну, білорусь почала блокувати перевезення залізничним транспортом нафтопродуктів, завантажених на станціях “Литовських залізниць”. Зараз, за словами голови правління “Укрзалізниці” Олександра Камишина між білорусю та Україною більше немає залізничного сполучення.

В Україні знизили вимоги до якості автомобільного палива

Де заправитися: у Києві з’явилася онлайн-карта працюючих АЗС

В Україні знов дозволили ввезення «євроблях». Українській теробороні везуть позашляховики

Додати коментар