Витончена класика: виставлено на продаж Chevrolet C3 Corvette 1978 року

0
401
Chevrolet C3 Corvette 1978
-->

Двомісний спорткар зі справжнім двигуном Ford V8 “мешкає” у Вермонті (США) та продається на Facebook Marketplace за спокусливою ціною.

Запекле суперництво між Chevrolet і Ford у 50-х роках минулого століття змінило історію Corvette. На початку тих часів Corvette з рядним шестициліндровим двигуном і 2-швидкісною автоматичною коробкою передач та ще й за солідну ціну, практично не мав попиту на ринку. Майбутнє культового автомобіля виглядало невизначеним, як підкинута монета.

Chevrolet C3 Corvette 1978

Цікаво, що саме Ford ненавмисно врятував Corvette, надихнувши його отримати серце V8. Під капотом Chevrolet C3 Corvette 1978 року випуску встановлено 5,7-літрову “вісімку” потужністю 250 кінських сил.

Chevrolet C3 Corvette 1978

Вона має алюмінієві головки, впускну систему 3 Deuce із трьома карбюраторами Stromberg 97, систему запалювання Pertronix і працює в парі з п’ятиступеневою коробкою передач T-5. Не забуваємо й про задній диференціал GM.

Chevrolet C3 Corvette 1978

Бувши спортивним автомобілем цей Chevrolet C3 Corvette має електричні склопіднімачі, гідропідсилювач керма та безліч інших зручностей – навіть абсолютно нову звукову систему Bluetooth і клімат-контроль з опаленням і кондиціонуванням повітря. Також є нове килимове покриття, готове до встановлення.

Chevrolet C3 Corvette 1978

І тепер він продається на Facebook Marketplace за спокусливою ціною 24 000 доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Не для Британії: навіщо випускався рідкісний Запорожець із правим кермом

Розсекречено найдешевший електрокросовер Chevrolet. Названо ціну

Додати коментар