Nissan йде з російського ринку та продає бізнес за 1 євро

0
397
Nissan factory
-->

Японський автомобільний концерн Nissan Motor призупинив свою діяльність у країні-агресорі ще в березні – після початку росією повномасштабної війни проти України. Зараз він йде остаточно.

У рамках оголошення про неминучий вихід з російського ринку Виконавчий комітет компанії Nissan сьогодні схвалив продаж свого російського бізнесу Центральному науково-дослідному автомобільному та автомоторному інституту “НАМІ”.

Про це повідомляє прес-служба японського концерну. Бізнес, що передається за символічну суму у 1 євро, включає виробничі та науково-дослідні центри компанії Nissan в санкт-петербурзі, а також центр продажів і маркетингу в москві. При цьому одноразові збитки компанії у зв’язку з виходом з ринку оцінюються приблизно в 100 мільярдів єн (687 млн доларів).

Nissan factoryОчікується, що продаж буде оформлено найближчими тижнями після отримання дозволів відповідних державних органів. За умовами продажу компанія Nissan має право здійснити зворотну покупку компанії та бізнесу протягом наступних шести років.

Зазначається, що Nissan став останнім з великих автовиробників, що залишили росію після її вторгнення в Україну в лютому. Раніше, у травні, свій контрольний пакет акцій АвтоВАЗ російському “інвестору” за 1 рубль (0,02 долара) продала французька компанія Renault, основний акціонер Nissan.

Новий Nissan X-Trail: такого ви не чекали

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Санкції йдуть на користь: УАЗ спростив Патріот

Додати коментар