Краще запізно, ніж ніколи: Україна втричі збільшить постачання пального з Польщі

0
3437
Черги за пальним
-->

Тиждень, протягом якого уряд обіцяв розв’язати проблему дефіциту палива, минув. Але бензину на українських АЗС не побільшало.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook міністр економіки Юлія Свириденко за підсумками польсько-українського енергетичного форуму у Варшаві. “Вдалося знайти практичні розв’язання проблеми, що виникла на паливному ринку України”, – запевнила вона.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Вже найближчим часом суттєво збільшиться транзит пального через територію Польщі – зі США, а також німецьких, скандинавських та балтійських нафтопереробних заводів. Це може забезпечити надходження до України понад 200 тисяч тонн палива щомісяця. Зазначимо, що за останній місяць обсяг постачання ледве досяг 60 тисяч тонн.

Энергетичний форумОкрім того, Україна може отримати додаткові обсяги пального від місцевих трейдерів – польська компанія PERN SA вже підтвердила готовність надати додаткові потужності. Також для збільшення відвантажень було синхронізовано графіки роботи Укрзалізниці та польської PKP, тепер в оперативному режимі можуть швидко вирішуватися проблемні питання.

“Отже, очікуємо, що вже найближчим часом паливні ресурси доставлятимуться швидше, а на українських заправках зникнуть черги”, – оптимістично резюмувала міністр економіки. Виникає лише одне питання – чому важливі для людей та економіки рішення прийняті так пізно?

Цифри вражають: стали відомі нові ціни на пальне в Україні

Тільки оптом: в Україні почалася паливна криза

Що буде з пальним на українських заправках: забудьте про автогаз і 92-й бензин

Додати коментар