Більше не лідер: Tesla поступилася першістю на ринку електромобілів

0
1109
tesla-giga
-->

За результатами першого півріччя поточного року китайський конкурент випередив по продажах славетного американського виробника електрокарів.

За повідомленням сайту PanDaily, китайська компанія BYD за перші шість місяців цього року продала понад 641 тис. електромобілів – ця цифра на 315% більша за показники аналогічного періоду 2021 року, випередивши за цим показником Tesla. Що стосується американської компанії Tesla, то вона яка за півроку спромоглась продати лише 564 тис. машин.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Таким чином, китайський концерн став новим світовим лідером на ринку електрокарів. став, випередивши американську компанію Tesla, яка за півроку змогла продати лише 564 тис. електромобілів.

BYD HAN EV
Електромобіль BYD HAN EV

Нагадаємо, що з березня BYD Auto припинив виробництво автомобілів із бензиновими двигунами, щоб зосередитися на випуску електричних автомобілів. До кінця року китайська компанія планує випустити більше мільйона електрокарів. На підприємствах концерну виробляються як автомобілі, так і комплектуючи до них (зокрема, акумулятори та мікрочипи). Тож BYD мало залежить від сторонніх постачальників.

Утім, Tesla не здається та має шанси повернути лідерство.

Кумедна деталь: російська преса повідомляє, що компанія BYD може розпочати випуск автомобілів під відродженою маркою “Москвич” на колишньому заводі Renault у Москві.

Робоча конячка чи спортсмен? Розсекречено салон серійного Tesla Cybertruck

Електрокари атакують: названо найпопулярніші автомобілі в Європі

Сільпо зажадало від Ілона Маска електричні вантажівки Тесла

Додати коментар