Чи стало більше жінок-водійок в Україні: цікава статистика

0
302
жінки bla bla car
-->

До Міжнародного дня жінок платформа BlaBlaCar проаналізувала, як і куди їздять українські жінки.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Відтак за даними 2023 року 17% активних водіїв та майже половину пасажирів платформи становлять жінки. Найстаршій водійці на BlaBlaCar 83, середня відстань її поїздок 627 кілометрів — це майже як шлях з Києва до Яремче.

За даними платформи, помітних змін у цих цифрах після початку повномасштабного вторгнення не було. Адже більшість жінок є постійними користувачками. 10 водійок та 6 тисяч пасажирок користуються платформою майже з її появи в Україні у 2014 році. А 2 750 водійок мають найвищий рейтинг у спільноті та статус Суперводія, який є лише у 4% водіїв сервісу.

Найстаршій водійці на платформі 83 роки, а пасажирці – 79. 1252 кілометри — це найдовша поїздка водійки літнього віку. Найчастіше старші користувачки сервісу подорожують до та з Одеси.

жінки bla bla car

Топ маршрутів для водійок

Найбільше спільних поїздок публікують драйверки з Півдня України, а саме з Миколаївщини та Одещини. Ці області загалом мають великий попит серед наших користувачів. Найпопулярнішими для жінок-водійок є поїздки між:

⦁ Миколаївським та Одеським районами
⦁ Київським та Чернігівським районами
⦁ Львівським та Стрийським районами

“Кількість жінок-водійок на платформі хоч і залишається стабільною, проте, ми бачимо, що ці цифри протягом останніх років повільно зростають. Наші дані відповідають загальним тенденціям – фахівці сервісних центрів теж спостерігають збільшення попиту на отримання водійського посвідчення серед жінок”, – зазначає координаторка комунікацій BlaBlaCar в Центральній та Східній Європі Марина Пухова.

Режим теплого чоловіка: жіночий “Жук” надійшов у продаж

З 59 автівок: Жінки обрали найкращий автомобіль 2023 року

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Додати коментар