Кларксон на вихід? Чому Grand Tour став Grand Finale

0
1577
The Grand Tour
-->

Хороша новина в тому, що The Grand Tour з Джеремі Кларксоном, Річардом Хаммондом і Джеймсом Меєм повертається у 2024 році зі спеціальним випуском у Зімбабве. Погана новина – це останній епізод шоу з трьома знаменитими ведучими.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Принаймні так стверджує британська телерадіокорпорація BBC. Нагадаємо, що прем’єра “Великого туру” відбулася у листопаді 2016 року на каналі Amazon Prime.

The Grand Tour

Спочатку автомобільне шоу мало формат, дуже схожий на Top Gear, але пізніше проєкт перейшов до створення довгих спецпрограм із пригодами в таких місцях, як Шотландія, Франція, Норвегія та Центральна Європа.

The Grand Tour

Вперше чутки про припинення The Grand Tour з’явилися у січні 2023 року після того, як Кларксон зробив різкі коментарі щодо принца Гаррі та Меган Маркл, герцога та герцогині Сассекських, у статті в The Sun, яку газета пізніше видалила. Нещодавно сам Кларксон звернувся до соціальних мереж, щоб підтвердити, що після 2024 року “Grand Tour більше не буде”. Новина з’явилася лише через тиждень після того, як BBC скасувала телешоу Top Gear в “осяжному майбутньому”.

The Grand Tour

Але не все так погано, як здається – Кларксон не збирається розривати зв’язки з Amazon після виходу з “The Grand Tour”. У тому ж дописі в соціальних мережах Джеремі повідомив, що його окреме шоу на Amazon Prime “Ферма Кларксона” продовжено на четвертий сезон. Його колеги по автошоу також мають інші телевізійні проєкти. Це стосується серіалу “Наша людина в…” Джеймса Мея, де він показує як подорожує світом, а також “Майстерні” Річарда Хаммонда на Discovery+, де розповідається про бізнес господаря з відновлення автомобілів.

Кларксон не винен: культове автомобільне телешоу знято з ефіру

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

Можна одразу викинути: що не так з електромобілями

Додати коментар