Київські велосипедисти вимагають виділити їм окремий вагон у метро

0
231
велосипед у метро
-->

Згідно з чинними Правилами користування метрополітеном перевозити дорослі велосипеди у метро заборонено.

На сайті Київської міської ради зареєстрована петиція №12407 про виділення окремого вагону метро для велосипедистів. “Після підвищення ціни на пальне, все більше людей почали користуватись велосипедами, самокатами, моноколесами та іншими видами транспорту”, – написано у зверненні.

велосипед у метроПредставники велоспільноти вважають, що для перевезення велосипедів слід облаштувати спеціальні вагони у метро: “Наше місто розділене на 2 береги Дніпра, через відсутність велодороги на мостах, дуже проблематично їздити з одного берега на інший. Також на правому березі дуже багато схилів, через це іноді було б комфортніше використовувати метро”.

До завершення збору підписів залишається 55 днів. На цю мить звернення вже підписали 1285 осіб. Для того, щоб петицію було розглянуте міською владою, необхідно набрати 6000 підписів.

Нагадаємо, що згідно з чинними Правилами користування метрополітеном перевозити дорослі велосипеди у метро заборонено. Перевозити можна тільки дитячі велосипеди, а дорослі дозволено перевозити лише як багаж – якщо в складеному вигляді сума його вимірів по довжині, ширині та висоті не перевищує 200 см.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Київські водії знайшли оригінальне місце для паркування

Peugeot здивував двоколісною вантажівкою. А ще сімейним велобайком

Місія нездійсненна: відео про жінку-водія, що розірвало соцмережі

Додати коментар