Ілон Маск позбувається акцій Tesla. І ось чому

0
573
Ілон Маск Twitter
-->

Керівник компанії Tesla Ілон Маск продав ще 7,92 мільйона акцій виробника електромобілів на суму близько 6,88 мільярда доларів.

Про це повідомляє телерадіокорпорація BBC з посиланням на нормативні документи Комісії з цінних паперів і бірж США. 5, 8 і 9 серпня Маск продав загалом 7,92 млн акцій Tesla на суму близько 6,88 мільярда доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Своє рішення американський мільярдер пояснив тим, що зараз він втягнутий у судову боротьбу з платформою соціальних мереж Twitter після відмови від її покупки. Twitter сподівається, що суд зобов’яже Маска завершити поглинання за погодженою ціною 54,20 долара за акцію. Пан Маск подав зустрічний позов на ​​Twitter – найбагатша людина світу звинуватив компанію в приховуванні інформації про фейкові акаунти. Слухання у цій справі призначено на жовтень.

У твіттері Маск пояснив, що він хоче уникнути “екстреного” продажу акцій Tesla у випадку, якщо йому все-таки доведеться закривати угоду з придбання Twitter на $44 млрд – саме для цього йому потрібні додаткові гроші. Але якщо угода все ж таки не відбудеться, бізнесмен планує викупити назад всі 7,92 млн акцій Tesla.

Фатальна помилка Ілона Маска

BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Додати коментар